درباره مجموعه فیروزه

سلام به فیروزه ای های عزیز

در وب سایت فیروزه به آموزش مهارت‌های ارتباطی درون فردی و بین فردی ،رشد و تحول فردی و التیام آسیب های دوران کودکی و هر آن چیزی می‌پردازیم که برای یک زندگی بهتر با آرامش بیشتر و شادی افزون تر نیاز دارید . با این آموزش‌ها، هرکسی می‌تواند تغییرات بسیار خوبی در خودش ایجاد نماید و دنیا را برای خود و اطرافیانش جای زیباتری برای زندگی کند.

منشور مجموعه فیروزه

در وب سایت فیروزه ما با ارائه آموزش هایی ساده ، علمی و کاربردی کمک می‌کنیم تا شما زندگی شادتر و زیباتری داشته باشید . ما در این وب سایت ضمن آموزش‌های رایگان ، به ارائه دوره‌ها، محصولات و مباحث آموزشی در حیطه مهارت‌های ارتباطی درون فردی ، بین فردی و التیام آسیب های دوران کودکی و رشد و تحول فردی می ‌پردازیم.
me

درباره من

من پوران فریورنیا هستم، بخشی از فعالیت‌های من به شرح زیر هستند: - کارشناس ارشد روانشناسی بالینی - مؤسس و صاحب امتیاز مرکز مشاوره فیرزه - زوج درمانگر و مشاور خانواده - مشاوره و درمان در خصوص آسیب های دوران کودکی - رهبر و مدرس بیش از هزار نفر ساعت کارگاه ها و دوره های آموزشی - عضو مجمع مشورتی بانوان شهرستان فیروزه - رئیس کمسیون سلامت و جمعیت مجمع مشورتی بانوان شهرستان فیروزه - همکاری با نیروی انتظامی شهرستان فیروزه در خصوص پیشگیری از آسیب های اجتماعی

قوانین سایت

استفاده از سایت مشروط بر قبول توافقنامه کاربری و حفظ حریم شخصی می باشد. تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مجموعه فیروزه است .

با ما در ارتباط باشید

با استفاده از فرم زیر می توانید انتقادات نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص مجموعه فیروزه برای ما ارسال نمائید و ما در ارائه هر چه بهتر خدمات یاری فرمائید . این اطمینان به شما داده می شود که پیام های شما بررسی و پیگیری های لازم جهت ارتقاء عملکرد صورت خواهد گرفت .


راه های ارتباط با ما

می 14, 2020

تماس با ما